فروش عمده قاب عکس های PVC در سایز ها و طرح های مختلف با قیمت های استثنائی از فروشگاه اینترنتی لبخند فریم قابل خرید است.

شروع سایز از 7در 10 می باشد تا سایز 50 در 70 و یا حتی سایز دلخواه شما.

ارسال و تحویل سفارش در کمترین زمان انجام می شود. همچنین تمامی محصولات دارای گارانتی می باشند.

مرکز فروش عمده قاب عکس در تهران

قاب عکس ها از جمله وسایلی هستند که علاوه بر حفظ عکس باعث می شوند تا دکوراسیون منزل ما زیبا شود و همچنین مدارک آموزشی و قهرمانی و... همیشه در جلوی چشمان ما باشد. قاب عکس ها را می توان هم بر روی دیوار نصب کرد هم بر روی میز قرار داد. اگر بخواهیم به منزلمان زیبایی هدیه دهیم قطعا تعداد زیادی عکس داریم که آن ها باید قاب شوند. به همین منظور به خرید قاب عکس عمده نیاز داریم.

همچنین مراکز آموزشی، هتل ها، بیمارستان ها، فروشگاه های قاب عکس در شهرستان ها و... نیاز به تعداد زیادی قاب عکس دارند که می توانند آن ها را به صورت عمده از فروشگاه قاب عکس لبخند فریم تهیه کنند.

چه مدل قاب عکسی مناسب ما است؟

قطعا می توان گفت به تعداد عکس های زیبا در جهان قاب عکس وجود دارد و بهترین راه برای خرید قاب عکس عمده مراجعه به عمده فروشی های قاب عکس می باشد. از همین رو ما در فروشگاه اینترنتی لبخند فریم فروش قاب عکس عمده را برای شما فراهیم کردیم تا بتوانید به راحتی و بدون محدودیت تعداد و سایز قاب عکس های مورد نظرتان را سفارش دهید. امکان سفارش هم به صورت حضوری است و هم آنلاین 

از کجا قاب بخریم؟

در کل مدل های زیادی قاب عکس در بازار وجود دارد که می توانید پس از بررسی ویژگی ها و مزایای محصول با شماره 09123979756 تماس حاصل فرمایید.

در عمده فروشی قاب عکس لبخند فریم می توانید قاب عکس های شیک و مدرن را به راحتی و با کمترین قیمت کشور از ما تهیه کنید.

چرا لبخند فریم

تضمین قیمت 100%
ارسال سریع و به موقع 100%
گارانتی قاب عکس 100%
هزینه ارسال پایین 100%
پشتیبانی سریع 100%